sitename

מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב | האתר הרשמי

סיקור משחקים - דיווח חי בזמן משחק | צפייה בנתוני משחקים שהסתיימו
search
כתבות וטורים
אתר בני יהודה
אתר בני יהודה | 01/03/2019

יוצאים יחד לדרך חדשה!

לאחר פגישת ההסכמות השבוע, בין הנהלת בני יהודה ת"א ובין נציגי האוהדים, פונה הבעלים - ברק אברמוב ישירות לאוהדים ושוטח את תפיסתו, אמונתו והחזון שלו לגבי הקבוצה והיחסים עם אוהדיה. "רק אתכם המועדון הזה יגיע לאן שהוא רוצה וצריך להגיע", כותב ברק לאוהדים ומוסיף: "כל החלטה שמתקבלת היא אך ורק לטובת המועדון ולהצלחתו, לטווח הקרוב והרחוק"

 

אוהדים יקרים, ביום שני בערב התקיימה פגישה בין הנהלת המועדון והעומד בראשה - ברק אברמוב, ובין נציגי ארגון האוהדים - צבא האריות. במהלך הפגישה, שהוגדרה כחיובית מאוד, דנו הצדדים בנושאי המחלוקת שיצרו את הפער והקרע בין הקהל וההנהלה. במכתב אישי לאוהדים מסביר ברק אברמוב, לטובת הקהל הרחב שלנו, את נושאי השיחה וההחלטות שהתקבלו.


ברק אברמוב בפנייה אישית לאוהדים

 

"אחרי חודשיים לא פשוטים עבור המועדון, אנוכי וכל מי שבני יהודה יקרה לו, שמחים לצאת לדרך חדשה, משותפת ומחוברת.

"את דבריי אני רוצה לפתוח במספר הבהרות חשובות. בראש ובראשונה ברצוני להבהיר ולהסביר את הכותרת שפורסמה באחד הראיונות שלי, בה נכתב ש"הגעתי לנהל מועדון כדורגל ולא באסטה בשוק". קודם כל, במידה ומישהו נפגע מדבריי, אני רוצה להתנצל. שנית, חשוב לי להבהיר שלא התכוונתי לזלזל חלילה באף אדם, בטח לא באנשי שכונת התקווה ובעובדים בשוק התקווה. ההיפך הוא הנכון!

בני יהודה הגעתי בשביל האוהדים, בשביל תושבי שכונת התקווה, בשביל הקהילה. במהלך השנתיים וחצי שלי כבעלים של המועדון, ועוד קודם לכן - בשנותיי כספונסר, שמתי דגש על פעילויות קהילתיות ותרומות למען הקהילה של שכונת התקווה ודרום תל אביב.

אוהדי בני יהודה
אוהדי בני יהודה ביציע. "יחד נוכל להגיע למקומות יפים"

"מועדון כדורגל הוא עסק מורכב. כן זה עסק, אבל לא כזה שמטרותיו להרוויח, בטח לא אני כבעלים, ודאי בהתחשב בעובדה שבני יהודה היא עמותה ולפי חוק אין אפשרות למשוך כסף מקופת המועדון.

"ההבנה שמועדון צריך להתנהג כעסק היא בסיסית. כלומר – חשוב שההוצאות וההכנסות יהיו מאוזנות ושפויות. כל כסף שנכנס למועדון (ממכירת כרטיסים, מנויים, מרצ'נדייז, שחקנים וכו') נכנס לקופת המועדון.

"לדוגמה, הכסף שנכנס ממכירת ירדן שועה שירת את המועדון בחלון העברות הנוכחי, בו צורפו 7 שחקנים חדשים, כולל השחקן עם המשכורת הגבוהה ביותר בתולדות המועדון. לא פחות חשוב - הכסף הזה ישרת את המועדון גם בעונה הבאה לצורך חיזוק תשתיות המועדון, מחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת. כך יהיה מכל הכנסה כלכלית שתיכנס לקופת המועדון.

"אנחנו כאן בשביל לבנות מועדון בריא, בשביל לבנות יסודות חזקים להגשמת המטרות והחלומות שלכם ושלנו. תהליכים כאלה צריכים להיעשות בצורה בריאה ונכונה, מקצועית וכלכלית, עם חשיבה לטווח הקרוב, אך גם לא פחות חשוב מכך, לטווח הרחוק.

"תקציב המועדון מתפרסם על ידי הבקרה התקציבית בסיומה של כל עונה והמאזן שקוף ופתוח בפני כל מי שחפץ בכך - כל מי שמעוניין, יכול לבדוק את מאזן המועדון וההתנהלות הכלכלית והתקציבית שלו". 

 

"מועדון כדורגל חי, נושם וניזון מאוהדיו"

 

"אוהדי בני יהודה היקרים, זה המקום לומר זאת חד וחלק - רק אתכם המועדון הזה יגיע לאן שהוא רוצה וצריך להגיע. מועדון כדורגל חי, נושם וניזון מאוהדיו. דווקא בגלל זה, חשוב להבין ולהבהיר שברגעים של מחלוקות אסור 'לשרוף את הבית'. הרי לכולנו יש דעה, לכולנו יש מחשבות ותובנות ותמיד, אבל תמיד, יהיו כאלה שיחשבו אחרת.

"כל זה בסדר גמור. אבל כאן חשוב לי להגיד שכל החלטה שמתקבלת על ידי, על ידי חברי ההנהלה והצוות המקצועי, היא אך ורק לטובת המועדון ולהצלחתו, לטווח הקרוב והרחוק. הרי כולנו כאן בשביל לנצח, בשביל להצליח, בשביל לשמוח.

"הגעתי לבני יהודה כי אני מאמין במועדון הזה, כי אני חושב שיחד נוכל להגיע למקומות יפים, אבל זה דורש עבודה קשה, סבלנות ופרופורציות.

"פערי התקציב, נכון להיום, מהמועדונים הגדולים ידועים וברורים, אבל אנחנו מאמינים בדרך שלנו לשדרוג המועדון. כן, גם מכירת שחקנים, בשלב הזה, היא חלק בלתי נפרד מהחזון הזה. על מנת להגדיל את התקציב, לחזק ולהתחזק כמועדון וכקבוצה.

"הפגישה שהתקיימה השבוע, עם נציגי ארגון האוהדים – צבא האריות, היא צעד אקוטי וחשוב לחזרה שלנו למסלול הנכון. האוהדים הרבים שלנו וארגון האוהדים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהמועדון ויחד הכוח שלנו חזק שבעתיים. הנהלת המועדון תתמוך בארגון האוהדים, גם כלכלית, כראות עיניה, תוך החלטות משותפות שתתקבלנה יחד".

 

שחקני בני יהודה חוגגים
שחקני בני יהודה חוגגים. "הגיע הזמן להראות לכדורגל הישראלי את כוחה של בני יהודה המאוחדת"

"אנו כל הזמן חושבים על רעיונות ומהלכים לשפר את חווית האוהד"

 

"בשנה וחצי האחרונות התחלנו בפעילויות רבות שמטרתן לשפר את 'חווית האוהד' במשחקי הבית של הקבוצה - השמעת שירים, עמדות איפור, אתגר המחצית, מכירת צעיפים רשמיים ומכירת חולצות (לראשונה מזה שנים) הן רק חלק מהפעילויות שאנו מקיימים. כמובן שהחודשים האחרונים פגעו בצורה קשה בפעילות זו, אבל זה מאחורינו ואנו מסתכלים קדימה. 

"אנו כל הזמן חושבים על רעיונות ומהלכים נוספים לשפר עוד יותר את חווית האוהד, החזרת האוהדים 'הרדומים' ויצירת מאגר אוהדים חדש. כמובן שבמקביל אנו מאפשרים לאוהדינו הצצות בלעדיות ומידע אמין ברשתות החברתיות של המועדון. בנוסף, לקראת העונה הבאה יצורף אדם נוסף למערך קשרי אוהדים, שיעבוד במשותף עם דובר המועדון ומנהל הקבוצה, רועי זריהן". 

 

"הגעתי לבני יהודה בשביל הקהל והקהילה"

 

"כפי שכבר הודענו, החלטתי להסיר את התביעה כנגד אלי ביסו. בתמורה להתנצלות פומבית שלו, אבל חשוב מכך עבורי היא העובדה שבנוסף להתנצלות, ייקח ביסו חלק בפעילויות קהילתיות הסברתיות של המועדון, יחד עם אחראי קשרי הקהילה של המועדון, רועי זריהן.

"יחד ילכו השניים לדבר עם ילדים בבתי ספר על ההשלכות ההרסניות של השימוש ברשתות החברתיות והנזק של המילה הכתובה בימינו. בסופו של דבר, בשורה התחתונה, כולנו כאן בשביל ליצור תרבות אחרת - תרבות טובה יותר, במגרש הכדורגל ומחוצה לו. 

"לסיום – הגעתי לבני יהודה בשביל הקהל והקהילה. כל מי שמועסק ועובד היום במועדון אוהב את בני יהודה תל אביב, אוהב את העבודה שלו ועושה הכל למען הצלחת המועדון.

"עכשיו הגיע הזמן להראות לכדורגל הישראלי את כוחה של בני יהודה המאוחדת, בני יהודה המחוברת, בני יהודה שמתעסקת בכדורגל! יש לנו עוד מטרות רבות עד לסיום העונה הנוכחית, ובשנים הבאות, בוא נצעד יחד על מנת להשיג אותן! 

"יאללה בני יהודה! כתום עולה!"

 


עוד כתבות וטורים
המשחק הבא
ליגת הבורסה לניירות ערך | מחזור 27 | שבת | 14.3.20
15:00 | איצטדיון בלומפילד
בני יהודה ת
מול
הפועל כפ
טבלת הליגה
  קבוצה
1 מכבי ת"א
2 מכבי חיפה
3 בית"ר ירושלים
4 הפועל ב"ש
5 הפועל ת"א
6 הפועל חיפה
7 בני יהודה
8 הפועל חדרה
9 מכבי נתניה
10 מ.ס אשדוד
11 הפועל כפ"ס
12 עירוני ק"ש
13 סקציה נס ציונה
14 הפועל רעננה
משחקים נצחונות תיקו הפסדים יחס שערים הפרש נקודות
26 19 7 0 7-48 41 64
25 17 4 4 20-54 34 55
25 14 4 7 24-40 16 46
25 13 5 7 19-33 14 44
26 11 5 10 36-24 -12 38
26 10 7 9 30-26 -4 37
26 9 7 10 26-23 -3 34
26 9 7 10 28-24 -4 34
26 8 7 11 32-23 -9 31
25 6 10 9 31-29 -2 28
26 7 5 14 35-22 -13 26
25 6 4 15 34-24 -10 22
25 4 6 15 40-16 -24 18
26 2 10 14 44-20 -24 16
מבזקים מהשכונה
לבני יהודה תל אביב ערוץ יוטיוב ייחודי הכולל סרטונים, קליפים, ראיונות ועוד. להרשמה לערוץ ליחצו
| 12.3.19
לבני יהודה יש איזור מיוחד באתר "לאן", המוקדש למשחקי הקבוצה, לנוחותכם האוהדים. אתם מוזמנים ללחוץ כאן, להיכנס ולהזמין כרטיסים למשחקים
| 15.7.18
רוצים לדעת עוד על הקבוצה? להיחשף להצצות בלעדיות אל תוך המתרחש במועדון? הצטרפו לחשבון האינסטגרם שלנו - bnei_yehuda_tlv_official
| 20.8.18